Dodaj do ulubionych Startuj z nami Logowanie Rejestracja

Szybkie linki

Prezentacje

Prezentacje

Prezentacja MAGNUM MIG 280 4x4

Magnum MIG 280 4x4 jest prostym inwertorowym półautomatem spawalniczym zbudowanym w technologii MOSFET 100Hz. Nasza redakcja postara się sprawdzić czego może oczekiwać przyszły użytkownik MAGNUM MIG 280 4x4.

... ciąg dalszy

Prezentacja Evolution Power Tools

Marka Evolution funkcjonuje na całym świecie, a główna siedziba firmy mieści się w Sheffield w Wielkiej Brytanii. Marka Evolution kojarzona jest z profesjonalnymi elektronarzędziami do cięcia stali piłami tarczowymi z węglikiem spiekanym oraz z wysokiej jakości wiertarkami ze stopą elektromagnetyczną.

... ciąg dalszy

Bester Magpower 1801 - Prezentacja

Tym razem przedstawimy półautomat BESTER Magpower 1801 Dual, produkt rodzimej produkcji. Sprawdźmy ile pozytywnych cech odziedziczył ten Besterek ze swoich poprzedników produkowanych jeszcze przez w pełni polskiego BESTERA. Zapraszamy do lektury.

... ciąg dalszy

Prezentacja GYSMI 125

Pod lupą naszej redakcji znalazł się najmniejszy z inwertorów firmy GYS. Określenie "pod lupą" nie do końca jest tu przenośnią, dlaczego?  Zapraszamy do lektury

... ciąg dalszy

Spawarka TIG Magnum VIPER 185P Digital - Prezentacja

Tym razem postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się urządzeniu TIG VIPER 185 Digital Puls, Czy urządzenie może się mianować profi? Sprawdzimy to...

... ciąg dalszy

Prezentacja przecinarki plazmowej MAGNUM CUT 40

Dziś przedstawiamy MAGNUM CUT 40.

Postaramy się sprawdzić czy warto kupić produkt budżetowy i jak importerzy dbają o jakość importowanych urządzeń. Zapraszam do prezentacji.

... ciąg dalszy

Prezentacja spawarki inwertorowej TIGER 170 ES

Tym artykułem rozpoczynamy cykl prezentacji urządzeń związanych z branżą spawalniczą.

... ciąg dalszy