Dodaj do ulubionych Startuj z nami Logowanie Rejestracja

Szybkie linki

Prezentacja Evolution Power Tools

Od ponad 20 lat firma Evolution Power Tools jest znana jako dostawca rozwiązań dla przemysłu. Marka Evolution funkcjonuje na całym świecie, a główna siedziba firmy mieści się w Sheffield w Wielkiej Brytanii. Marka Evolution kojarzona jest z profesjonalnymi elektronarzędziami do cięcia stali piłami tarczowymi z węglikiem spiekanym oraz z wysokiej jakości wiertarkami ze stopą elektromagnetyczną.

 

 

 

Fabryka Narzędzi GLOB Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce firmy Evolution Power Tools zapewniając elektronarzędzia, akcesoria oraz zajmuje się obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną oferowanych elektronarzędzi.

 

 

Oferta firmy podzielona jest na 2 linie produktów różniących się przeznaczeniem.

 

 

Linia produktów Evolution Steel jest przeznaczona do zastosowań przemysłowych. Urządzenia sprawdzają się w ciężkich, przemysłowych zastosowaniach. Firma Evolution Power Tools jako pierwsza na świecie opracowała i wprowadziła do produkcji i sprzedaży przecinarki do cięcia stali tarczami z węglikiem spiekanym, bez konieczności stosowania chłodzenia. Reputacja firmy została zbudowana również na profesjonalnych wiertarkach ze stopą magnetyczną. Firma Evolution Power Tools dostarcza również wiertła trepanacyjne do wiertarek (uchwyt – Weldon 3/4”). Główną zaletą tych produktów poza wysoką jakością jest bardzo atrakcyjna cena.

 

Linia produktów Evolution Build, w skład której wchodzą przecinarki RAGE idealnie nadaje się dla profesjonalistów wykorzystujących przecinarki do codziennej pracy, dla firm budowlanych, rzemieślników, a także entuzjastów, którzy cenią sobie wysoką jakość narzędzi i ich wszechstronność. To właśnie wszechstronność sprawia, że żadna inna firma nie oferuje takich produktów na rynku.

 

Od 1 czerwca 2011 do oferty Fabryki Narzędzi GLOB Sp. z o.o. na życzenie klientów powróciły wiertarki ze stopą elektromagnetyczną angielskiej firmy Evolution Power Tools. Modele ME3500, ME5000 oraz ME5000/2 uzupełniły ofertę dostępnych wiertarek ze stopą elektromagnetyczną. Obecnie liczba dostępnych wiertarek ze stopą elektromagnetyczną w ofercie firmy GLOB to już 9 modeli. Najmniejszym jest BORA2800 cechująca się niewielką wagą (ok. 13kg), z możliwością wiercenia wiertłem trepanacyjnym do 28mm, poprzez ME7500 ze stożkiem Morse'a 3 i obrotami prawo-lewo, średnica wiercenia wiertłem trepanacyjnym to aż 75mm. Największe modele oferują średnice wiercenia do 100 lub 130mm.

 

Fabryka Narzędzi GLOB oferuje również pełną linię akcesoriów do wiertarek ze stopą elektromagnetyczną, w tym adaptery do wiercenia pełnymi wiertłami oraz szeroki wybór wierteł trepanacyjnych od średnicy 12mm wzwyż ze stopniowaniem co 1mm. Wiertła dostępne są w dwóch długościach roboczych 25mm i 50mm wykonanych ze stali szybkotnącej lub z wlutowanymi węglikami spiekanymi.

 

Dodatkowe informacje na temat produktów znajdują się na stronach internetowych:

 

www.fnglob.pl          www.przecinanie.pl

 

Produkty można zakupić w wybranych sklepach internetowych w naszym Pasażu

 

 

 

11-07-2011

<< powrót

Oceń

Komentarze:

Tomek.N (14.07.2011 11:29:27)

Mamy w firmie takie 2 jak na zdjęciu i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni

Zaloguj się / Zarejestruj, jeśli chcesz dodać komentarz