Szybkie linki

Spawacz MAG – Holandia, Kamerik, Holandia

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Kamerik, Holandia
  • Ważne od: 15-04-2021
  • Ważne do: 29-04-2021

Wymagane umiejętności

-Doświadczenie na ww. stanowisku
-Komunikatywna znajomość angielskiego
-Prawo jazdy (mile widziane)
-Odpowiedzialność, dokładność
-Motywacja do pracy

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia do 14,55 €/h.
-Umowę o pracę z holenderskim pracodawcą
-możliwość skorzystania z zakwaterowania firmowego
-wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
-dodatek wakacyjny (vakantiegeld) w wysokości 8% miesięcznego wynagrodzenia brutto
-zorganizowane dojazdy do pracy
-ubezpieczenie zdrowotne
-opiekę polskiego koordynatora
-pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
-indywidualnie ustalany termin wyjazdu

Zakres obowiązków:
-Spawania konstrukcji stalowych budynków I hal według rysunków technicznych. Czarna stal grubość materiału 5mm-20 mm różne pozycje spawania

Wymagania:

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Spawacz MAG.
Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Jak złożyć swoją aplikację

+48 570 221 444
+48 83 307 04 44
info@abcwork.eu